مرکز بهداشت- تاریخچه مرکز بهداشت
تاریخچه مرکز بهداشت

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/2/27 | 
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه خوارزمی از بدو تأسیس در ساعات شبانه روز وظیفه ارایه خدمات به دانشجویان عزیز و کارمندان گرامی و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه، همچون ویزیت، تجویز دارو، ترزیقات و پانسمان، سرم تراپی و ....... را داشته‌است.
درسال ۱۳۶۰ درمانگاه دانشگاه تاسیس و برای ارایه خدمات به پرسنل و دانشجویان در شیفت صبح و عصر شروع به فعالیت کرده و در شیفت شب یک دستگاه آمبولانس در خوابگاه برای ارایه خدمات به دانشجویان مستقر شد.
درسال ۱۳۸۳به همت مسئولین، موفق به اخذ مجوز درمانگاه شبانه‌روزی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گردید و در هر سه شیفت صبح، عصر و شب، تحت نظر مسئولین فنی فعالیت می‌نماید و بعد از اخذ پروانه درمانگاه، این مرکز با سازمان‌های بیمه‌گر( تأمین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح) قرارداد همکاری منعقد نموده‌است.
درمانگاه شبانه‌روزی در پیکره عظیم دانشگاه خوارزمی از جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردار است. این مرکز تحت نظارت مستقیم معاونت محترم دانشجویی وظیفه تأمین، حفظ و ارتقاء سلامت تمام دانشجویان، کارکنان و اعضای محترم هیئت علمی را به عهده دارد. در حال حاضر این مرکز به ریاست خانم دکتر عصمت آموزگار اداره می‌شود.
 
نشانی مطلب در وبگاه مرکز بهداشت:
http://khu.ac.ir/find-43.26196.60826.fa.html
برگشت به اصل مطلب